Kategorii produktów
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Maszyny do wydmuchiwania łańcuch kotwicy

Nasza firma specjalizuje się w produkcji statek kotwicy śrutowniczego urządzenie do czyszczenia jest specjalnie dla kotwicy do oczyszczania powierzchni i rozwój małych śrutownic czyszczenia sprzętu, główne

Features

Nasza firma specjalizuje się w produkcji statku kotwicę, którą myjki śrutowanie jest specjalnie do kotwicy do oczyszczania powierzchni i rozwoju małych strzał sprzęt śrutowniczy, głównie do czyszczenia łańcucha tlenku powierzchni i powierzchni przydatki. I inne podobne sieć krajowych czyszczenia sprzętu, z wysokim tempie i wysokiej jakości stali separacji piasku i pyłu, efekt czyszczenia i niskiej awaryjności, itp.

Statek kotwicy shot blast urządzenie do czyszczenia jest naszej firmy zgodnie z wymaganiami użytkowników sprzętu wydajność i projekt produkcji przez niezliczone ruchu dużych prędkości pocisku przepływ wyrzucania do powierzchni łańcuch do kotwicy, do czyszczenia powierzchni tlenków kabel i powierzchni przydatki i pojawiły się na powierzchni plastycznego odkształcenia i skutecznie poprawić Wytrzymałość zmęczeniowa łańcuch kotwicy i korozyjne pękanie oporu przez.

Główne cechy charakterystyczne składu i struktury

Statek kotwicy shot blast urządzenie do czyszczenia składa się głównie z komory, zamknięte pokoju, śrutowanie podnoszenia maszyny, separator, przenośnik spiralny, śrutowanie montaż maszyny, system zbierania pocisku, windy platformy, import i eksport Przewodnik grupy wheel, system pigułki, Fundacji, system usuwania kurzu, części elektryczne sterowanie i innych części.

Nazwa / SpecyfikacjaMaszyny do wydmuchiwania łańcuch kotwicyMaszyny do wydmuchiwania łańcuch kotwicyMaszyny do wydmuchiwania łańcuch kotwicy
ModeluGM400GM500GM715
Rozmiar workpiec16-52mm< 127mm< 152mm
Zdolności śrutownicmin-200 * 3kg250 * 3kg / min280 * 3kg / min
Moc wybuchu koła11kW15kW18.5kW
Udźwig136252706
Moc odpylacza11KW15KW22KW
wentylacja10000m 312500m 320000m 3
Całkowita moc57kw76.5kW99kw


Hot Tags: blast łańcuch kotwicy maszyny, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, najnowszych, wysokiej jakości produktów
Produkty powiązane
E-mail to us
Kategorii produktów
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MACHINE INC.