Kategorii produktów
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Przyjazne Blast komory

Cechy automatyczne blastingSandblasting piasek pokój dzieli się na dwa rodzaje automatyczny i ręczny, automatyczny piaskowania pokój jest obecnie najbardziej zaawansowanych produktów pokój piaskowania. Jego głównym

Features

Cechy automatyczne czyszczenie piaskiem

Piaskowanie pokój jest podzielone na dwa rodzaje automatyczny i ręczny, automatyczny piaskowania pokój jest obecnie najbardziej zaawansowanych produktów pokój piaskowania. Jego główne cechy to technologia ssania podłogi typu piasek plaster miodu, za pomocą pneumatycznego zasady przenoszenia, wykorzystanie energii powietrza będzie piasek recyklingu materiałów i następnie poprzez rurociąg sufit jest wysyłany do separatora piasku i pyłu dla automatycznego piasku i rozdzielenie pyłu, uporządkowanie przydatnych materiałów piasek automatycznie należą do hosta piaskowanie maszyna (piaskowania zbiornika ciśnieniowego), do stosowania obrotu; uporządkowanie materiał piasek łamany, skórzane, skóra tlenek, kurzu i innych niechcianych śmieci automatycznie wejdzie filtr przeciwpyłowy kolektor pyłu.

Automatyczne piasku blast mieszkań Metoda dostawy

Automatyczny piaskowania pokoju za pomocą Pneumatycine urządzenie, istnieje nie trzeba używać tradycyjnych mechaniczne przenośnika o piaskowanie pokój, świder, skrobak bloku, łańcuch i wiadro typu maszyny podnoszenia i innych tradycyjnych maszyn wirujących, aby uniknąć w piasek transport materiału, ulepszanie przebieg materiału piasek, kurz transportu maszyn, łożyska, zjawisko nosić generowany przez silnik , aby uniknąć ciężki utrzymanie pracy. I instalacji bez głębokiego dołu (nawet bez pit), skrócić okres budowy, z wyjątkiem budowy koszt; i tradycyjnych piaskowania pokój ogólnie wymaga piaskowanie przedsionkowo-komorowy ciało wielkości zgodnie z wykopalisk w głęboki dół 2,5-3,5 m.

Korzystanie z automatycznego piaskowania pokój: Automatyczny piaskowania pokoju są zwykle używane dla obrabianego dużych i bardzo dużych obrabianych powierzchni leczenia, takich jak: ciężki przemysłowy parowóz, samochód, samochód, rama, montaż stalowej ramie i większy sprzęt dzienne potrzeby i tak dalej.

Odpady z 60mg/m3. piaskowanie pokój na lewo i prawo z elektryczny samochód, jest to wygodne dla operatora wybuchowych, wybuchowych pokoju wyłożona odporność na ścieranie, zmniejszenie hałasu z gumową płytkę, dwa zestawy filtrów bębna typu odpylacza do wydmuchiwania pokój wentylacji i pyłu usuwania, zawartość pyłu jest mniej niż zestaw automatyczne pigułka tworzywo wyłuskiwanie i pokaz urządzenia mogą być zbyt duże lub zbyt małe , średnio sortowaniu, wpadają w dziedzinie recyklingu zbiornika składowania odpadów jest wyposażony rezygnować automatyczny pelet wyłuskiwanie Przesiewacz wibracyjny. W tym samym czasie zapewnić ochronę operatora urządzeń, w tym pracy personelu kask ochronny, ten Syjamski piasek kamizelki i wybuchowych rękawice, filtry oddechowe i oddychanie temperatury, maksymalne bezpieczeństwo operacji bezpieczeństwa personelu i zdrowego środowiska pracy.

Pełną parą systemu mogą być dostosowane zgodnie z wymaganiami klienta. System może obsługiwać organizmu maksymalny rozmiar 27000mm *, 3200mm, 4050 mm., na powierzchni ciała. Powierzchni ciała jest 3.2 ~ 6.3μm... Innym. Na powierzchni ciała. Pojazdu. Pojazdu. Może spełniać wymogi produkcji dziennie. Kurzu, hałasu i zgiełku piasku wydmuchiwania środowiska ma bardzo duży wpływ, w celu spełnienia wymogów ochrony środowiska, system emisji pyłu musi spełniać wymagania GB16297-1996, hałas jest mniejszy niż 85 dB () (piaskowanie pokój poza).

Piaskowania czyszczenia komory jest swego rodzaju brak kontaktu, mniej zanieczyszczenia nie metoda obróbki powierzchniowej, który jest używany w procesie obróbki powierzchniowej, który jest łatwy w obsłudze. Ma zalety takie jak łatwe obsłudze, łatwy w obsłudze, łatwy w obsłudze, łatwy w obsłudze, łatwy w obsłudze, łatwy w obsłudze, łatwy w użyciu, łatwe w obsłudze.


Hot Tags: przyjazne wybuch komory, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, najnowszych, wysokiej jakości produktów
Produkty powiązane
E-mail to us
Kategorii produktów
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MACHINE INC.