Kategorii produktów
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Siatki maszyny do wydmuchiwania pasa

Drutu siatki pasa typu produkcji ciągłej śrutowniczego maszyny są przeznaczone do zaoferowania wysokiej produkcji czyszczenie różnych części i odlewy. Zapewniają one efektywne kosztowo rozwiązania do czyszczenia partii

Features

Drutu siatki pasa typu produkcji ciągłej śrutowniczego maszyny są przeznaczone do zaoferowania wysokiej produkcji czyszczenie różnych części i odlewy. Zapewniają one efektywne rozwiązanie dla partii czyszczenia, okrawanie, do usuwania kamienia kotłowego, rdzeni i wyrobienie szeroką gamę produktów.

Sprzęt: Drutu siatki Przenośnik taśmowy, wybuchowych komory, wielkich koło, ścierne kosza systemu, separatora, Odciąg wiórów, cyfrowy panel sterowania itp.

Projekt i sekwencji operacji

Części umieszczonych na drut siatki Przenośnik taśmowy stale przechodzą przez przedsionek ścierne mocno wejścia do komory wybuch.

Ilość i położenie kół wielkich, w połączeniu z wielkich koło moc ustalenia czyszczenia zdolności i możliwości produkcyjne maszyny. Blast koła zapewniają pełne pokrycie i czyszczenia z każdego kąta.

Części są blast oczyszczone przechodzącej przez komory wybuch i następnie wyjście poprzez serię uszczelnienia w przedsionku wyjście.

Strzał pas siatki Drut do wydmuchiwania jest głównie do samochodów, kosmicznych kolejowe i inne maszyny przemysłu produkcyjnego, szczególnie nadaje się do powierzchni odlewów cienkościennych żelaza lub odlewy aluminiowe i innych małych elementów. Może być używany do mechaniczne części piaskowanie wzmocnienia.

Strzał pas netto do wydmuchiwania przyniesie obrabianych przedmiotów do zamkniętej komorze wybuchowych przez system przenośnikowy netto, używa dużych prędkości obrotowe wielkich koło wirnik do zdjęć materiałów wybuchowych na powierzchni elementów, tak, aby dotrzeć do czyszczenia wynik. To jest jeden rodzaj strzał Piaszczarka do płyty kształtu odlewów, kucie, struktury i tak dalej.

1. struktura pasa netto, netto; t szybkość przetwarzania jest częstotliwość kontroli, piaskowanie, wyższy efekt czyszczenia bardziej jednolite

2. stalowa taśma netto, żużel skóry jest łatwe do wycieku, promieniowanie cieplne od obrabianego przedmiotu jest głupi, który można osiągnąć, skuteczne czyszczenie przedmiotów obrabianych wysokiej temperatury

3. system oczyszczania materiału obiegu zdjęć przyjmuje przepełnienie kontrolowane pełny Multi-klasy kurtyny wyłuskiwanie separatora i specjalne poliestrowe rdzeń linii winda pasa do uzyskania separacji i recyklingu strzałów.

4. wybuchowych Izba wyposaża w wielowarstwowe kurtyny uszczelniające, spełniające wymagania różnych przedmiotów obrabianych. Śrutowanie pyłu usuwania systemu używa impuls z powrotem zaczerwienienie kasety Odciąg wiórów, pyłu usuwania wynik jest dobry i przedłuża żywotność.

Blet netto śrutowniczego maszyna jest głównie do samochodów, kosmicznych kolejowe i inne maszyny przemysłu produkcyjnego, szczególnie nadaje się do powierzchni odlewów cienkościennych żelaza lub odlewów aluminiowych i innych małych elementów. Może być używany do mechaniczne części piaskowanie wzmocnienia.

1. stalowy drut siatki koło ciągłe strzał Blaster jest doskonała dla dookoła, kompletny i ciągłe wybuchowych leczenie mieszkania oraz obszerne i bardzo złożonych składników.

2. z 4 lub 8 wysokiej mocy wybuchu koła, umieszczone wokół obudowy (zarówno pionowo i poziomo skłonni) jest również możliwe w leczeniu bardzo złożonych składników, które mają "kieszenie" lub trudno dostępnych miejscach.

3. pas siatki drut wysoce odporne na zużycie, z regulacją napięcia, stanowi część transportu.

4. prowadzenie specjalnego pasa umożliwia niższe turbiny Blast tylko przez jeden pas pozycji, co oznacza, że wszelkie maskowanie jest ograniczone do minimum.

Typ pasa siatki drut używa maszyny do wydmuchiwania

· Deflashing

· Usuwania zgorzeliny

· Profilowanie

· Wykańczanie powierzchni

ModeluQWD60QWD80QWD100QWD120
Szerokość pasa600mm800mm1000mm1200mm
Wybuchowych szybkość0,5-4m/min0,5-4m/min0,5-4m/min0,5-4m/min
Piaskowanie zdolności4x120kg/min4x120kg/min4x180kg/min4x250kg/minHot Tags: siatki maszyny do wydmuchiwania pasa, drut siatki przenośnik śrutownic maszyna, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, najnowszych, wysokiej jakości produktów
Produkty powiązane
E-mail to us
Kategorii produktów
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MACHINE INC.